Co jest powodem uczucia ucisku przy mocnym oddychaniu?

witam mam taki problem , od kilku dni bardzo dziwnie sie czuje przy mocnym oddychaniu czujęe jakby mnie coś sciskało a jak sie zegne to juz masakra to cos z żołądkiem ? , boki brzucha mam bardzo mocno wciagniete widać sine coś z lewej strony

Lek. Paweł Szadkowski

Na podstawie pana opisu trudno coś jednoznacznie określić. Najlepiej jeśli uda się pan do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnego zbadania i pokierowania ewentualnie dalszą diagnostyką.