Co jest przyczyną bólu pod powiekami po przebudzeniu?

Prosze o pomoc!!! mam taki problem ze jak przebudze sie w nocy i otwieram oko prawe to mam straszny bol pod powieka nie moge tez pocierac oko .Bol jest taki jakby tam cos bylo podobno nic nie mam.Bralam juz antybiotyki do oka ale problem znow sie pojawil.Ponoc cisnienie jest ok bylam u okulisty. A chce powiedziec ze krople na suche oko jeszcze bardziej mi go draznia ! Prosze o pomoc!!!

Witam.podaje Pani zdecydowanie objawy suchego oka.kropli jest po ad 30 na rynku i należy któreś umiejętnie u Pani zastosować. Proszę udać się do okulisty I nie dać się zbyć. Pozdrawiam serdecznie