Co jest przyczyną rzadkiego krwawienia przy insulinooporności?

Witam, mam 22lata. Policystyczne jajniki, insulinoodpornosc. Brałam leki jednak od kilku miesięcy to zadniebalam. Odstępy pomiędzy moimi ostatnimi 6 miesiączkami to 26,22,42,31,37 i ost. 22 dni. Miesiączki zazwyczaj trwaly 4-6 dni. Ostatnią miesiaczke dostałam 24.4 i krwawie cały czas. Ponadto miesiączka jest bardzo obfita, krew jest rzadzsza niz zwykle i krwistoczerwona. Nigdy tak nie krwawiłam, co może być przyczyną? Czekam na koniec miesiaczki aby iść do lekarza ale martwię się okropnie.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza ginekologa wcześniej. bez względu na krwawienie.