Co mam jeść, żeby przytyć przy szybkim metaboliźmie?

Witam, A więc moim problemem jest szybki metabolizm jestem mężczyzną waze ok. 50 kg i mam 172 cm wzrostu wiek 18 lat. Co mam jeść żeby przytyc? Proszę o pomoc nic nie pomaga

Witam, proszę o wypełnienie kilkudniowego dzienniczka żywieniowego z podaniem dokładnym wszystkich zjadanych produktów, potraw. To niezbędny warunek, by ocenić czy Pana sposób żywienia zaspokaja potrzeby młodego organizmu.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na www.dietoterapia.waw.p

Witam, proszę o wypełnienie kilkudniowego dzienniczka żywieniowego z podaniem dokładnym wszystkich zjadanych produktów, potraw. To niezbędny warunek, by ocenić czy Pana sposób żywienia zaspokaja potrzeby młodego organizmu. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na www.dietoterapia.waw.pl

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Proszę wykonać badania w kierunku chorób tarczycy, jeżeli dieta wysokokaloryczna nie jest skuteczna. Można też wspomóc się odzywkami typu Nutridrink ( w aptekach ).