Co mam robić z tymi nudnościami i zawrotami głowy?

Dzień Dobry. Mam 30 lat od 5 lat zmagań się z potfornymi zawrotami głowy mdłościami i wymiotami. Sytuacja które mogła się do tego przyczynić miała miejsce dokładnie 5 lat temu. Byłam nieodpowiedzialna i dałam koledze zrobić zabieg na ucho a mianowicie czyszczenie uszu po którym trafiłam na sor z silnym bólem ucha i zatkanym uchem. Powiedzieli minie. Minęło po tygodniu. Po tej całej sytuacji doszły opisane wyżej dolegliwości. Chodziłam od lekarza do lekarza. Rezonans czysto, okulista w porządku, leryngolog wykonał badanie vng błędnik uszkodzony. Brałam leki na zawroty głowy takie jak np. Betaserc i wiele innych niestety z 0 rezultatem. Nie wiem co mam dalej robić z tym wszystkim. Bo nie mogę już tak dłużej funkcjonować. Gdzie powinnam się jeszcze udać?

Witam! Można spróbować w Poradni Zdrowia Psychicznego. Uszkodzonego błędnika nie naprawią, ale mogą zminimalizować, a nawet usunąć dodatek nerwicowy. Przy tego typu problemach zawsze dołączają się problemy emocjonalne. Leczenie w PZP jest w ramach NFZ. Jeżeli tam będą zbyt odległe terminy, to można skorzystać z usługi prywatnej. Powodzenia W. Łuczkowski.