Co mam zrobić, aby była dziewczyna znów pozwoliła na okazywanie miłości?

Witam mój problem polega na tym że, moja dziewczyna zakończyła nasz związek ponieważ stwierdziła że mnie już nie kocha i nigdy już nie pokocha. A ja nie wyobrażam sobie bez niej życia ,drugi problem jest taki że mamy trzy letnia córkę. Proszę o pomoc co mam zrobić aby znów pozwoliła mi na okazywanie miłości.

Co do wychowania dziecka, to warto wspólnie ustalić na jakich zasadach ma się to odbywać. Ale też jeśli teraz przeżywa Pan silne emocje w związku z rozstaniem, to może to nie być najlepszy moment do podejmowania decyzji - w takich przypadkach emocje nie są dobrym doradcą.