Co mogą oznaczać takie dolegliwości rąk i nóg?

Witam, piszę w związku z dolegliwościami bólowymi nóg i rąk. Właściwie ciężko określić to uczucie, natomiast odczuwam symetryczne dolegliwości zlokalizowane zarówno w kończynach górnych (od łokcia do palców) i kończynach dolnych (sięgając od łydek do palców). Mam 23 lat, pamiętam, że takie dolegliwości towarzyszyły mi od czasów gimnazjum (chyba koło 16 lat się zaczęło) W ostatnim czasie bardzo mi to dokucza i pojawia się częściej. Ulgę przynosi mi mocne ściskanie tych miejsc ( na przykład uciskanie palców dłoni, łydek, stóp, mocne ciągnięcie kończyn, rozciąganie ich, unoszenie nóg i rąk leżąc czasem też przynosi chwilową ulgę. Bardzo to dla mnie uciążliwe bo czasem, aż nie wiem jakiej pozycji siedzieć/leżeć żeby złagodzić objawy. Zastanawiam się co to może być i skąd u mnie takie objawy. Pozdrawiam,

Dzień dobry, proszę udać się do lekarza rodzinnego celem wykonania badań podstawowych. Być może skieruje również Panią do neurologa lub ortopedy.