Co mogą oznaczać takie problemy u 18-latka?

dzień dobry mam pewien problem, od czasu do czasu pojawia sie takie coś że nie moge sie skupić na tym co robie, nie mam humoru patrzę sie na coś i nagle mój wzrok ucieka mi z jednego punktu na drugi, po prostu wariuje. mam jeden sposób żeby tego nie było poprostu pójść spac i obudzić sie rano i pojawi sie to dopiero za kilka dni. biore leki psychotropowe rano i wieczorem prosze o pomoc
MĘŻCZYZNA, 18 LAT 9 miesięcy temu

Dzień dobry.

Z wiadomości którą Pan napisał wynika, że korzysta Pan z leczenia farmakologicznego. Polecałbym skontaktowanie się z lekarzem psychiatrą i opisaniu mu tego czego Pan obecnie doświadcza.