Co mogą oznaczać uciążliwe bóle głowy u 25-latki?

Witam mój problem jest taki ze boli mnie strasznie głowa 7 miesięcy miałam robiony tomograf nic nie wyszło żadne tabletki nie pomagają tylko propanolol 10 biorę dwa razy dziennie co 8h Bez konsultacji z lekarzem gdyż 2 lata temu bralam ten lek na kołatanie serca odstawiłam z powodu ciąży teraz po 2 latach boli mnie głowa i przestałam karmić piersią czy mogę brać ten lek ogólnie czuje ze mi pomaga bo ciśnienie się reguluje niemam skoków jak wcześniej i głowa nie boli czy musze znowu zronic tomografie? Morfologie mam ok niemal wymiotów

Zbyt mało danych. Wskazana pełna konsultacja neurologiczna, dokładne zebranie wywiadu, ew. w razie konieczności badanie MR głowy. Nie włączać leków bez konsultacji z lekarzem

Witam!
Bóle głowy opisane przez Panią są prawdopodobnie nerwicowe. Zazwyczaj nie reagują na typowe leczenie p/bólowe. Śmiało może Pani wrócić do poprzedniego leczenia, jednak wskazane jest uzupełnienie psychoterapią! Leczenie tabletkami jest leczeniem objawowym i istnieje groźba nawrotu. Psychoterapia ponoć jest leczeniem przyczynowym i bardziej trwałym. Proponuję zastosować obie metody razem.
Powodzenia
W. Łuczkowski.