Co mogą oznaczać zaburzenia świadomości u 19-latki?

Niedawno zaczęłam pracę. Z wiadomych przyczyn jestem zmęczona. I tu pojawia się pytanie. Czy od zmęczenia może pojawiać nagłe zawieszanie się? Mam namyśli moment, kiedy nic nie robię i nagle przed ziewnięciem w głównej mierze mam taki zamglony obraz, który wraca do normy po tym jak już ziewnę. Wiem, że to jest dość dziwne pytanie, ale ostatnio zaczęłam się martwić, że to jakaś padaczka. Jednak z tyłu głowy mam cały czas przeświadczenie o tym, że to po prostu przez niewysypianie się. Dziękuję :)

Witam!
Nie zaszkodzi zrobienie badania EEG - czasem wyjaśnia "zawieszanie się"! Badanie neurologiczne! Badanie fizykalne z ciśnieniem krwi, badania laboratoryjne krwi z poziomami: cukru, elektrolitów, TSH, gospodarka lipidowa. W zależności od wyników dalsze postępowanie. Prawdopodobnie nic groźnego.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.