Co może być przyczyną braku apetytu u mojej córeczki?

Witam Corka 10 miesiecy, mamy problem z rozszerzaniem diety. Jest karmiona piersia, posilkow stalych nie chce za bardzo jest. Zjada 2, 3 lyzeczki maksymalnie. Konsultacja u neurologopedy byla, wszystko jest ok. Marrwi mnie jednak poziom zelaza ktory jest na poziomie 14, czy to moze byc przyczyna nie checi do jedzenia. Inne wyniki z krwi w normie hemoglobina 11,3

Niemowlę w tym wieku musi mieć wprowadzane inne pokarmy niż mleko, ponieważ się właśnie anemizuje. Może Pani warzywa/mięso mieszać ze swoim mlekiem i kaszami, na gładko, jeżeli dziecko nie chce jeść większych kawałków. Proszę próbować, nie mniej jednak do ukończenia 12 miesiąca podstawą żywienia jest mleko.