Co może być przyczyną dudnienia w uchu?

Podczas gdy ktoś do mnie mówi czuje w lewym uchu tak jakby,, dudnienie" Co moze byc tego przyczyna? mam tak od ok pol roku. Problem dotyczy tylko lewego ucha.

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam wizytę u laryngologa w celu wykonania podstawowego badania laryngologicznego i zebrania dokładnego wywiadu, które może wyjaśnić przyczynę pani dolegliwości. Pozdrawiam i życzę zdrowia.