Co może być przyczyną miesiączkowania ze skrzepami?

Witam mam problem z miesiaczka. Poniewaz nie dostalam jej w terminie . Moja miesiaczka jest dosc obfita , i za kazdym razem kiedy ide do toalety wylatuje krew razem z skrzepami wielkosci malej rzodkiewki. Bylam u ginekologa i jest ok robilam usg i tez wszystko jest wpozadku. Czekam az krwawuenie ustanie zeby zrobic cytokogie. Co moze byc przyczyna. Wczesniej nie mialam takiej miesiaczki. Czasem zdarzal sie malutki skrzep podzas miesiaczki ale te sa za kazdym razem kiedy ide do toalety 3 cm maja

Renata GrzechociĹska

Być może jest to spowodowane oczyszczaniem się jamy macicy. Jednak zawsze należy wykluczyć przyczyny organiczne.