Co może być przyczyną nadmiernego owłosienia na klatce piersiowej?

Witam. Mam 24 lata. Rok temu mialam robione badania na hormony ktore wykazaly ze wszystko jest w normie mialam rowniez wykonywane usg ktore takze niczego nie wykazało a mimo to nadal mam obawy gdyz mam dużą ilosc wloskow wokol brodawek o raz zaczynaja mi wyrastac pojedyncze wlosy na klatce piersiowej oraz na brodzie. Bardzo proszę poradzic co powinnam zrobic dalej??

Proszę powtórzyć badania hormonalne, w szczególności stężenie testosteronu a także udać się do dermatologa