Co może być przyczyną podwyższonych limfocytów?

Moja córka - 27 lat - ma podwyższone limfocyty 3,4 tys/ul i limfocyty 50,6%, obnizone neutrofile 38,5%. Mocz przekroczony ciężar właściwy 1,031g/ml. Cholesterol całkowity 196,60mg/dl. Pozostałe wyniki są w normie. Bardzo się niepokoję o te limfocyty i neutrofile. Bardzo proszę o informację, co może być przyczyną takich wyników i kiedy należałoby je powtórzyć? Z góry dziękuję za odpowiedż.

Lek. Michał Lenard

Wyniki powinien ocenić lekarz, który zlecił badanie, z uwzględnieniem wszystkich parametrów zawartych w badaniu. Na podstawie samych limfocytów, ciężaru moczu i cholesterolu trudno coś więcej napisać. Pozdrawiam!