Co może być przyczyną tak silnego bólu pośladków?

Dzień dobry, proszę o odpowiedź w mojej sprawie a mianowicie od dwóch lat zaczęło się i narasta powoli po roku nie mogłem ustać w miejscu dłuższy ( zrobiłem rezonans i wyszło ze mam przepuchline standardowo L4-L5-S1 z zweżeniem 30% , byłem u dobrych fizjoterapełtów i w klinice w (Krojantach ) mam bóle w pośladku z prawej i czasami zlewem strony , ból jest wendrujący za prawe kolano Najbardziej bolesne jest wtedy gdy, się podnoszę z pozycji siedzącej lub gdy jestem nachylona. Mam 36 lat pracuje jako spawacz . Jak używam leki przeciwbólowe jest całkiem dobrze , ale nie widzę żadnej poprawy jak przestaje używać leki .Boje się że wątroba wysiądzie a ból jak był tak będzie. Co może byc przyczyną tak silnego bólu pośladków ? Jakie badania jeszcze powinnam wykonać? Do kogo się zgłosić w tej sprawie? pracę i jest bardzo Proszę o informacje co może mi dolegać.

Lek. Michał Lenard

Przyczyną Pańskich objawów jest najpewniej przepuklina uciskająca rdzeń kręgowy. Sugeruję skonsultowanie problemu z neurochirurgiem, który Pana zbada i być może będzie mógł zaproponować Panu skuteczne leczenie. Pozdrawiam!