Co może oznaczać ból klatki piersiowej po zapaleniu oskrzeli?

Witam, Przechodziłem zapalenie oskrzeli na które dostałem antybiotyk klabax po wzięciu antybiotyku objawy cąłkowicie ustapily pozostał delikatny kaszel. Po 4 dniach wiał silny wiatr i zmokłem.. następnego dnia zacząłem odczuwać ból na środku klatki piersiowej, który teraz promieniuje na prawą okolice łopaki i prawą rękę. Byłem z tym u lekarza, dodam, ze przebywam za granicą w NO, lekarz na pogotowiu osłuchał mnie i stwierdził że nic nie ma. Co to może być.. pobolewanie utrzymuje się juz jeden tydzień. Biorę leki przeciwzapalne. Proszę o odpowiedź bo zaczynam się martwić że to może jakieś powikłania. Dodam że ból nie nasila się przy oddychaniu ani kaszlu poprostu jest pośrodku klatki takie kłucie, ściskanie.

Lek. Tomasz Budlewski

A jaka jest reakcja na leki przeciwzapalne i jakie to dokładnie leki?