Co może oznaczać ból po nacięciu krwiaka w części lędźwiowej kręgosłupa?

Witam, W czwartek miałem nacinanego dużego krwiaka w części lędźwiowej kręgosłupa który powstał po upadku na schodach. Krwiaki musiał być wyciskany. Po tym miałem wsadzony dren. Wczoraj byłem na zmianie opatrunku i drenu na większy. Dzisiaj już nic się nie sączy nie przecieka ale boli rwie szczypie co robić - biorę leki przeciwbólowe w poniedziałek rano kontrola

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję poczekać do kontroli u lekarza prowadzącego. W razie bardzo nasilonych objawów miejscowych, czy krwawienia może pan udać się na wcześniejszą wizytę.