Silny ból po zabiegu wyciskania krwiaka

Witam serdecznie, moja 72-letnia miała bolesny upadek (z małej przenośnej drabiny) po którym utrzymywał się duży krwiak na plecach. Mama zażywa leki rozrzedzajàce krew (pradaxa). Dziś przeszła niezmiernie bokesny zabieg "wyciskania" krwiaka i zwija się z bólu w kilka godzin po zabiegu. Czy tak wysoki poziom bólu jest normalny przy tego typu dolegliwościach? Co mogłoby przynieść ulgę i jak długo może się taki ból utrzymywać? Mama ma niezwykle wysokà tolerancję bólu... dziękuję, Anna

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć