Co oznacza wystający kawałek błony po operacji usunięcia wodniaka?

Jestem po operacji wodniaka.. wyszedlem ze szpitala i podczas zmiany opatrunku zauwazylem wystajacy kawalek (okolo 1,5 cm) błony, jest to w miejscu z ktorego usunieto dren. Myslalem ze to kawalek opatrunku przyklejony do jadra, ale ciagnie się to do "wewnatrz" rany po drenie i w dodatku przypomina blone (jest to biale). Samo dotykanie nie boli. Proszę o informacje czy to normalne ?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne badanie lekarskie proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne badanie lekarskie proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego lub wykonującego zabieg