Co może oznaczać ból w okolicy lędźwiowej?

Witam. Od okolo 4 lat miewam bole w okolicach ledzwiow. Nikiedy bol ma miejsce na srodku niekiedy bardziej z lewej strony kregoslupa. Dyakomfort odczówam praktycxnie codziennie. Natomiast bol ktory mnie ogranicza pojawia sie mniej wiecej raz na rok. Jestem po RT oraz 2 Badaniach RM odcinka LS oraz stawow biodrowo krzyzowych. SPINE LS: Bez widocznych patologicznych wypuklin krazkow miedxykr. Otwory miedxykr niezwezone. Kanal kregowy bez cech sentozy. Cechy czesciowych dehydratacji krazka miedzykr. Na poziomie L2/3. Sygnal struktur kostnych w normie. Zniesienie lordozy ledzwiowej. Wysokosci trzonow prawidlowe. Prawidlowy sygnal stoxka rdzenia i nici koncowych. JOINTS SACROILIAC MRI stawow krzyzowo biodrowych w 2 plaszczyznach. W sekwencjach TRIM , TSE, FS w obrazid T1 i T2 zalzenym Szerokosc szpar statowych stawow krzyzowo biodrowych prawidlowa. Ich zarysy obustronne gladkie. Zwiekszonej ilosci plynu w stawach nie stwierdzam. Struktora kostna prawidlowa, bez zmian o charakterze obrzekowym. Takze co dalej mam robic z moim problemem. Dyakomfort i strach przed ostrym bolem powoduje ze jestem ograniczony fizycznie a bardziej psychicznie. Nielidy pdczowam dretwienie reki nogi ale bez zadnych znacznych cech. Klopotow z oddawaniem moczu itp nie zauwazylem. Prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ortopedy po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie