Co może oznaczać guzek w odbycie?

Witam. Mężczyzna 20 lat. Ostatnio wyczylem w odbycie około 5-6 cm w głąb mały guzek,kuleczke tak jakby na nitce. Co to może być? Czy muszę iść z tym odrazu do lekarza. 1,5 tygodnia temu byłem u lekarza z powodu bólu brzucha i długotrwałej biegunki miałem usg badanie krwi

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to tylko hemoroidy, wskazana kontrola u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam