Co może oznaczać mój wynik TSH?

Mam 34 lata, staram się o dziecko badałam TSH i wynik wynosił 3,43 endokrynolog przepisał mi letrox 50. Po 3 miesiącach wynik TSH 6,75 TPO 382,5. Jaka może być tego przyczyna?

Lek. Paweł Szadkowski

Dawka leku może być zbyt mała. Obecność przeciwciał może wskazywać na chorobę Hashimoto. Z wynikami najlepiej udać się do endokrynologa w celu korekcji leczenia.