Co może oznaczać nadpotliwość całego ciała?

Witam, mam problem z nadpotliwocia calego ciala od 3 lat, wczesniej bolal mnie tylko brzuch i denerwowalem sie podczas klutni w domu i po za nim. Natomiast teraz bole I strach odszedl zostalo tylko pocenie i doszly fale goraca ktore po chwili zamieniaja sie w fale zimna w lydkach. Robilem badania na tarczyce - norma, jestem u psychoterapeuty ktory twierdzi ze to zaburzenia lekowe… Prawda ze najmniejsze spiecie wywoluje uczucie bycia w saunie, ale nie tylko wtedy bo i przy malym wysilku czy przy wyjsciu z domu. Tarczyca w normie, czy dermatolog mi pomoze? Psychoterapeuta odradza mi isc z tym do psychiatry bo twierdzi ze lepiej bedzie jak nie bede bral lekow

Lek. Paweł Szadkowski

Warto udać się do lekarza (dermatologa i psychiatry). To, że pójdzie pan skonsultować się z lekarzem psychiatrą nie jest równoznaczne z rozpoczęciem farmakoterapii, a może znacznie pomóc w prawidłowej diagnozie.