Nadmierna potliwość a przyjmowanie leków na nerwicę

Witam mam problem z nadmiernym poceniem calego ciala przy lekkim wysilku fizycznym z hormonami jest wszystko dobrze lekarz twierdzi ze to od lekow ktore biore na nerwice efexor xl 300 mg alw leki biore od 10 lat a problem pojawil sie od roku z poceniem sie czy powinnam zrobic jakies wyniki jeszcze? Ahh i pije bardzo duzo coli pomyslalam ze moze to jest problem prosze o pomoc

Skoro lekarz mówi, że to może być od leków to zapewne może tak być. Natomiast pragnę zwrócić Pani uwagę, że skoro od 10 lat bierze Pani leki na nerwicę (które w tym przypadku są leczeniem objawowym) to może już czas pomyśleć o psychoterapii (która w przypadku nerwic jest leczeniem przyczynowym).

Witam serdecznie,
pocenie się w czasie wysiłku jest bez wątpienia zależne od ilości wody lub intensywności ćwiczeń,więc jest zarówno zdrowe,jak i wyraża,że trening skutkuje.Być może powinnaś przestać brać leki,gdyż ruch fizyczny jest dobrym antydepresantem i może zastąpić leki.Jak się czujesz psychicznie po wysiłku,dlaczego nie konsultujesz ćwiczen z lekarzem-nie wiem,ale wydaje mi się,że coś tu stoi sobie wzajemnie na drodze i byc może potrzeba kontaktu z psychoterapeutą,nie lekarzem medycyny/psychiatrą/.Pamiętaj,że zdrowie jest ruchem.Czy ty się tego boisz?Jeśli coś potwierdza taką hipotezę-zapraszam,albo proponuję poszukać specjalisty w pobliżu.
Serdecznie pozdrawiam.