Co może oznaczać narośl na gardle w 25 tyg. ciąży?
Witam jestem w 25 tc wczoraj na migdały bądź bardziej za nim zauważyłam taka narośl nie boli mnie gardło ale martwię si3 co to może być,jest w kolorze czerwonym

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania
Konieczna jest ocena podczas badania. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu i/lub laryngologa.