Co może oznaczać zgrubienie na linii pępka?

Proszę o pomoc! Otóż podczas leżenia na plecach będąc na wdechu i wydechu wyczuwam w lewym boku podłużne zgrubienie biegnące nad pępkiem ale bliżej żeber,raczej pod żołądkiem (co to jest?)To porusza się podczas oddychania(jelita?, w dotyku jest raczej twarde,podłużne.) i sprawia dyskomfort.I do tego czasem jakby burczy przy dotyku.Jestem osobą szczupłą.Byłam u internisty ale niby nic nie wyczuł i przepisał leki na zapalenie żołądka . Pomocy bo popadam w depresję!

Witam!
Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, zbadają, zrobią odpowiednie testy, po ustaleniu rozpoznania wspólnie podejmiecie decyzję co dalej. Zaburzenia emocjonalne, na które jesteśmy, szczególnie w ostatnich czasach, narażeni mogą mieć objawy każdej istniejącej i nieistniejącej choroby cielesnej, ale leczenie jest zgoła różne!
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.

Dzień Dobry Pani,

Skoro lekarz nie wykazał zaniepokojenia Pani symptomem, to myślę, że trzeba zaufać lekarzowi.
Kontrolnie mogłaby Pani skorzystać z konsultacji gastrologicznej, celem rozwiania Pani obaw.

Życzę Pani wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com