Co może oznaczać zielony wyciek z piersi u 43-latki?
Witam, w takcie mamografii z jednej piersi miałam wyciek zielonkawego płynu, co to może oznaczać? Dziękuje za odpoeiedz

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczna diagnostyka , jaki wynik mammografii? Być może wskazane jest wykonanie usg , a także badań hormonalnych z krwi , proszę zgłosić się do lekarza endokrynologa