Co może powodować brak siły i dreszcze?

Witam mam pytanie moja znajoma od pewnego czasu dziwnie się zachowuje.Od rana do wieczora nie ma siły, nic jej się nie chce robić, do tego dochodzą dreszcze. Potrafi być w takim stanie 3 tygodnie chwilkę jest spokój i znowu to samo. Nie ma apetytu tylko by siedziała albo spała. przychodzi wieczór troszkę lepiej sie5 czuje a rano od nowa niemoc. Co to może być?

Witam, powodów może być wiele, także aby postawić diagnozę niezbędna jest wizyta u lekarza, a następnie zastanawianie się jak najlepiej pomóc. Proszę porozmawiać z koleżanką, jak może pani jej pomóc, jakiej pomocy oczekuje.
Pozdrawiam serdecznie

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam. Opisane przez Panią objawy, mogą być niepokojące. Na pewno wymaga to wizyty u lekarza, aby zdiagnozować i zaproponować najlepszą formę pomocy. Proszę zachęcić koleżankę do rozmowy ze specjalistą. Pozdrawiam.