Co może znaczyć czerwony czubek nosa?

Witam . Mam 18 lat i od kilku lat tak około 4 dokładnie nie pamiętam ale od tego czasu jakoś mam czerwony czubek nosa i nie wiem z jakiej przyczyny :/ Nieraz jest bardzo czerwony nieraz mniej dodam że to zależy tez od pogody no ale zawsze jest czerwony tylko nieraz mniej nieraz więcej . Byłem u laryngologa bo robił mi się strupek w nosie i się nie goil ale przepisał mi maść i zeszło to a czubek nosa dalej czerwony bo myślałem że to może od tego strupka no ale jak widać nie i laryngolog mówił że to nie od tego i sam nie wiedział od czego i tak o. Wcześniej byłem u dermatologa o miałem emulsie rozex na skórę zużyłem opakowanie i trochę nic nie pomogło cały czas tak samo i taki mam o to problem uciążliwy dla mnie bo nieraz mnie to rusza i mam doła jak by to ują. Sam czubek mnie nie boli przy dotyku czy wogole tylko tyle że jest czerwony . Więc moje pytanie jest takie czy ktoś byłby skłonny pomóc lub coś doradzić może jakaś maść wypróbować lub do jakiego lekarza z tym pójść bo już mam tego dosyć szczerze mówiąc ... Z góry dziękuję ,pozdrawiam i liczę na pomoc :)

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza dermatologa, po obejrzeniu zmian lekarz postawi diagnozę.

Być może ma Pan rozszerzone naczynka na nosie.