Co może znaczyć mała kulka w gardle na łuku podniebiennym?

Od dwóch tygodni czuje jakby coś uwierało mi gardle po zaglądnieciu tam przezemnie okazało się że na moim łuku podniebiennym z lewej strony wisi mała gulka (kształtem miniaturka języczka tylnego) Czy powinnam się tym martwić czy może też samo to zniknie?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli bardzo Panią boli i utrudnia funkcjonowanie oraz jeśli zmiana ta nie zmniejszy się jeszcze przez 2 tygodnie to radziłbym udanie się do laryngologa. Pozdrawiam.