Co może znaczyć taki ból głowy w czasie stosunku?

Witam. Podczas stosunku z kobietą swoją doznałem jakby prądów w glowie które trwały 2-3sekundy. Teraz problem polega na tym ze stosunek z nią nie daje MI zadnej satysfakcji a wrecz boli. Nie odczuwam zadnej przyjemnosci tylko ciagły ból w glowie ktory nasila sie po. Jest to pięczący ból ktory zarazem czuje po lewej stronie klatki piersiowej. I czesto jest to ból nie do wytrzymania. Gdzie sie udać z takim problemem I czy mozna zdiagnozować to jakoś I coś temu zaradzic?

Witam! Konieczne badanie fizykalne, z ciśnieniem krwi włącznie, podstawowe badania laboratoryjne, ew. konsultacja neurologiczna. W razie potrzeby EEG i RM głowy. Być może problem jest o podłożu emocjonalnym, ale jednak należy wykluczyć przyczyny somatyczne. Powodzenia W.Ł.