Co na włosy, aby nie wypadały i były gęstsze?

Mam 18 lat. Mam cienkie i słabe włosy, które ostatnio bardzo wypadają. Piłam już pokrzywę, drożdże (tabletek), poza tym dermatolog przepisał mi gelacet i tabletki merz special, które piłam przez dłuższy okres. Oprócz tego stosuję raz w tygodniu szampon novoxidil. Włosy prostuję i suszę rzadko, jak już to robię to stosuje chłodny nawiew. Moje włosy sięgają trochę za ramiona i bardzo wolno rosną. Zauważyłam też że moje włosy się łamią. Co mam zrobić aby włosy stały sie gęstsze i nie wypadały?

Witam. Sugeruję systematyczne podcinanie rozdwojonych i łamiących się końcówek. Być może włosy wypadają z powodu osłabienia ich końców. Warto również wykonać podstawowe badania krwi takie jak morfologia i ocena funkcji tarczycy.

Warto wykonać badania hormonalne i udać sie do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Na wypadające włosy przepisza odpowiednie lekarstwa , mogą również zalecić mezoterapię igłową skóry głowy, warto również zadbać o prawidłową dietę.