Co oznacza ból brzucha po usunięciu wyrostka?

Rok temu miałam usunięty wyrostek robaczkowy, od tego czasu często boli mnie w prawym boku i mam goraczki. Tomografia nic nie wykazała. Czy mogło coś pójść nie tak podczas operacji czego tomograf nie wykaże?

Trudno określić bez bezpośredniego badania, być może badań dodatkowych np. kolonoskopii. Proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem. Dolegliwości mogą być związane z powstaniem zrostów pooperacyjnych.