Co oznacza ból brzucha po zastosowaniu Dulcobisu?

Wczoraj rano zjadłam 9 tabl.przeczyszczajacych dulcobis w nocy dostałam biegunke a dzisiaj jest ok tylko na dole troche mnie brzuch boli.Czy powinnam sie tym martwic ???

Lek. Michał Lenard

Objawy są prawdopodobnie spowodowane przedawkowaniem leku przeczyszczającego. Leki należy stosować zgodnie z zalecanym dawkowaniem. W sytuacji, gdy ból brzucha będzie się przedłużał sugeruję wizytę u lekarza. Pozdrawiam!