Co oznacza ból i ucisk krtani?

Witam. Mam 25 lat i mieszkam w Poznaniu. Trzech dni mam problem z gardłem albo z krtania. Z lewej strony krtani odczuwam ucisk, ból. Gdy przemykam również. Gdy dotykam szyi i przesuwam lekko w prawo boli jeszcze bardziej. Zauważyłam również powiększony, zaczerwieniony lewy migdał podniebienny. Gardło nie boli jak przy przeziębieniu tylko martwi mnie ten ucisk wyraźnie tylko z lewej strony. Oprócz tego żadnych innych objawów. Dodam ze choruje od 16 roku życia na niedoczynnosc tarczycy.

Lek. Michał Lenard

Powinien Panią zbadać lekarz, sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który dodatkowo zleci odpowiednie badania i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!