Ból gardła i niedoczynność tarczycy

Witam juz 3 miesiac jak mnie boli bardzo mocno gardlo kilka razy mialam przepisywany antybiotyk i nie pomoglo potem wymaz byl pobrany i nic nie wykazalo boli mnie najbardziej przy jedzeniu piciu i przelykaniu slinybol jest po prawej stronie gardla dodam ze mam niedoczynnosc tarczycy lek na niedoczynnosc tarczycy biore prosze o porade co to moze byc jak wyleczyc to gardlo mozna kupic cos bez recepty pomocy co robic?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Długotrwały ból gardła i problemy z przełykaniem wymagają konsultacji laryngologicznej w celu oceny gardła, krtani i górnej części przełyku. Laryngolog zdecyduje o dalszym postępowaniu.