Co oznacza częste oddawanie moczu po operacji ciąży pozamacicznej?

Witam, bardzo proszę o pomoc, bo nie wiem co mam robić. 3 tygodnie temu miałam operację - przyczyną była ciąża pozamaciczna. Od paru dni zauważyłam, że bardzo często sikam i nie wiem co może być tego przyczyną.
Bardzo proszę o pomoc, bo ja już tak dużo przeszłam i nie wiem co dzieje się z moim zdrowiem.
Bardzo dziękuje!

Lek. Krystyna Gałązka

Witam serdecznie!

Proszę przede wszystkim się nie denerwować. Jednak konieczna moim zdaniem będzie konsultacja lekarska. Przyczyną zauważonej przez Panią dolegliwości może być bowiem infekcja wymagająca leczenia lub inne powikłanie po zabiegu. Proszę spokojnie zaobserwować, czy oprócz częstego oddawania moczu ma Pani inne dolegliwości, np. ból brzucha, pieczenie, świąd okolic intymnych i udać się po poradę do swojego ginekologa.

Pozdrawiam!