Co oznacza duży krwiak na ręce po oddaniu krwi?

Witam Honorowo oddalem krew i po kilku godzinach jakby cos pękło i zrobił sie krwiak prawie na całą ręke. Co mogło sie stać? Wyglada jakby urwala sie żyła , czy to cos grożniego?

Lek. Paweł Szadkowski

Mogło dojść do uszkodzenia żyły, ale nie powinno to stanowić powodu do niepokoju. Gdyby jednak w przeciągu czasu krwiak się nie wchłaniał, proszę się udać do lekarza w celu oceny.