Co oznacza kłucie brzucha w 38-tygodniu ciąży?

Witam. Obecnie jestem w 38 tygodniu ciąży. Dodam że to moja pierwsza. Od dwóch dni (od czasu do czasu) czuje kłucie w pachwinie, podbrzuszu A czasem jak by ktoś ukłuł mnie wargę sromową. Dziś (tj.wtorek) nagle zrobiło mi się duszno, nagle mnie przeczyściło i jest mi nie dobrze. Wizytę u lekarza mam dopiero za dwa tygodnie. Nie wiem czy jechać na Izbę przyjęć czy to tylko przygotowanie..

Lek. Michał Lenard

Takie objawy mogą się pojawiać w ciąży, niekoniecznie świadczą o nieprawidłowościach. Póki co nie ma powodu do obaw, należy zgłosić się do lekarza w wyznaczonym terminie. Pozdrawiam!