Co oznacza krwawienie po zabiegu łyżeczkowania obumarłej ciąży?

Witam. 07.12.2017 miałam zabieg lyzeczkowania jamy macicy po ciąży obumarlej w 9 tyg. Plamilam po zabiegu tydzień czasu . Wszystko minelk czułam się ok. Wczoraj tj 05.01.2018 czyli prawie miesiąc po zabiegu bylam u ginekologa. W badaniu usg bylo wszystko ok. Pobrali cytologię i kazali czekać na miesiączkę której nie bylo widac na usg (mowila pani doktor ze wygląda jakby misla przyjść za ok 2 tygodnie). Dzis rano się budzę a tu mocne krwawienie czy mam się martwic. Czy po prostu po badaniu zaczelo sie dalej oczyszczać ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli będzie się utrzymywać przez kilka dni, wskazana ponowna kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam