Co oznacza krwawienie w 6. tygodniu ciąży?

Mam pytanie. Jestem w ciąży ( to wczesna ciąża - 5 - 6 tydz ) . W poniedziałek nagle zaczęło boleć mnie podbrzusze i leciała mi krew z pochwy ( jak obfita miesiączka) . Zadzwoniłam do swojej Ginekolog, pojechałam tego samego dnia. Na USG nie widziała skąd leci krew, powiedziała tylko, że dużo tej krwi, i że endometrium jest grube i się nie odkleja. Dostałam luteine100 2×2 i jodid. Krwawienie jest mniejsze, rzadko leci krew, ale jednak. Krew jest teraz brązowa. Kolejną wizytę mam w środę. Co robić?

Proszę zażywać leki jak zalecił ginekolog i zgłosić się na kontrolną wizytę (pewnie ginekolog wykona kontrolne USG). W chwili obecnej nic więcej Pani nie może zrobić. Trzeba prowadzić spokojny tryb życia i czekać.