Co oznacza obecność guzka w piersi u 38-letniej kobiety?

Witam.Prosze o odpowiedź. W kdw piersi lewej dobrze ograniczony policykliczny guzek o przekroju 21mm. Sonograficznie odpowiada zmianie hipoechogenny dobrze ograniczony policykliczny guzek o przekroju 20×12mm na godz 8-9 W badaniu CD zmiana dość dobrze unaczyniona Jamy pachowe bez limfadenopatii.Birads 4a.Ognisko w lewej piersi najpewniej o charakterze FA.Konieczna weryfikacja hist-pat. Moje pytanie...Jeśli zmiana jest disc dobrze unaczyniona mi ze to być rak? Kobieta 38 lat.

witam, FA jest zmianą łagodną, jednakże należy wykonać biopsję. To że zmiana jest unaczyniona nie oznacza że jest to rak