Co oznacza opis TK u 71-latki?

Opis badania TK głowy wykazuje obecność jamy przegrody przezroczystej i jamy Vergi szer. do 1,4cm - odmiana rozwojowa. W istocie białej podkorowej pólkul mózgu stwierdza się obecność kilku drobnych ognisk hipodensyjnych o charakterze przebytych zmian niedokrwiennych. Poza tym obraz mózgowia w normie. Zanik korowo-podkorowy jest adekwatny do wieku /71 lat/ Nie wykazano cech krwawienia śródczaszkowego. WNIOSKI: Jama przegrody przezroczystej i jama Vergi. Poza tym obraz mózgowie w normie do wieku. Pytanie ; co to oznacza ?

Witam! Opisywane zmiany wykryto przypadkowo i praktycznie się tego nie leczy. Ważne jest co było powodem zrobienia tych badań - jakie objawy? Można "profilaktycznie" przyjmować Acard. Powodzenia W. Łuczkowski.