Co oznacza opuchlizna w okolicy żuchwy?

Witam w dniu wczorajszym zauważyłam opuchnięte okolice rzuchwy przy prawym uchu i powiększony węzeł po rzuchwą. Jest 5:00 nie mogę spać nie mogę ruszać głową ból promienieje przy uchu mam spuchnięte: rzuchwe i węzeł chłonny tak mocno że przy dotyku jest twarde i bardzo boli. Czuję ciągłe pieczenie. Przy otwieraniu szczęki ból się nasila.Mam w domu tylko antybiotyk sumamed. Czy mogę go przyjąć?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu Będzie można coś więcej powiedzieć