Co oznacza pieczenie nogi?

Witam. Od miesiąca piecze mnie noga od biodra do kalona. Pieczenie mam tylko jak się położę. Od tygodnia pieczenie się nasiliło czyje jakby noga od środka się paliła aż nieraz wstaje z łóżka aby przestało piec. Jaka może być przyczyna mojego problemu. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Być może zmiany w kręgosłupie. , proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć