Co oznacza pionowa przegroda w odbycie u osoby z hemoroidami?

dzien dobry. Od dlugiego czasu mam problem z hemoroidami. Gdy dzisiaj smsrowalam odbyt kremem,chcialam tez 'wsunac' hemoroidy zewnetrzne do odbytu. na dlugosci mojego srodkowego palca spotkalam sie z pionowa,dosc Twarda 'przegroda'. Nigdy nie 'zabrnelam' tak daleko,a nie ukrywam,ze zmartwilam sie. czy taka przegrode ma kazdy?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu bedzie mozna coś wiecej powiedzieć. i zalecic ew konsultacje proktologa lub chirurga ogólnego.