Co oznacza półpłynny stolec?

Witam od kilku lat mam stale parcie na odbyt stolec pulplynny 4-6 razy na dobę mam 183 cm waze 97 kg lekarz nie daje mi wiary twierdzi gdybym tyle razy dziennie odwiedzał wc to ważył bym 70kg cały czas jem loperamid 4 szt dziennie

Lek. Michał Lenard

Sugeruję skonsultować problem z drugim lekarzem, który zleci odpowiednie badania i w razie potrzeby skieruje Pana do specjalisty. Pozdrawiam!