Co oznacza pryszcz na penisie?

Witam. Mam wstydliwy problem, a mianowicie taki.. na penisie na prąciu wyszlo mi cos co przypomina dużego pryszcza, ale to nie to, poniewaz jest to biale a w około jest czerwone, strasznie boli jak sie załatwiam, czuje dyskomfort jak mam na sobie bokserki. Czytalem ze to moze byc kaszak, tylko boje sie ze to trzeba bedzie wyciąć, a tego bym nie chciał. Nie wyciskam, nie dotykam, moze sie to wchłonie? Prosze o długą odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic odpowiednie dalsze postepowanie