Co oznacza senność i zmęczenie u 40-latki?

Witam, Mam 39 lat i problem z brakiem energii oraz skrajną sennością. Jak jeszcze niedawno wstawałam rano, pracowałam 8-10 h, robiłam 2 h trening i miałam jeszcze mnóstwo energii, by wieczorem spędzić aktywnie czas, tak teraz (chwilowe bezrobocie) śpię do 13:00 i nie mam energii iść do sklepu czy posprzątać, nie mówiąc o treningu. Depresja? Być może, kiedyś przyjmowałam na nią leki, ale kompletni nic mi nie pomagały. ChAD? Być moż, stąd byłoby wytłumaczenie mojej niegdysiejszej aktywności, choć biorąc pod lupę okresy lat, a nie miesięcy wahań, świadczyłoby to o jej dość specyficznej odmianie. Ale do rzeczy - nie mam pieniędzy i ubezpieczenia, więc do psychiatry wybrać się nie mogę. Proszę o podpowiedź, jakie leki bez recepty choć trochę mnie obudzą, bym miała siłę szukać pracy. Domyślam się, że będziecie Państwo oporni, co do rad bez konsultacji lekarskiej, ale okoliczności są j.w. Ślicznie dziękuję za odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam.

Szanowna Pani niestety bez postawienia diagnozy nie mogę zalecić leczenia. Należy wykluczyć również niedoczynnosc tarczycy